HAKKIMIZDA

AKDENİZ'DE KUZEY ESİNTİSİ

İrlanda’da halkın iş bitiminde evlerine gitmeden günün yorgunluğunu atmak için uğrayıp biraz müzik, biraz sohbet ile bir şeyler içtiği Irish Pub kültürünü Türkiye şartlarına uygun bir biçimde uyarladık.

Dünya’nın seçkin biraları, Türkiye’de üretilen markalaşmış Craft Bira’lar, çeşitli ağır alkollü içkiler ve kokteyllerden oluşan seçkin menümüzde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Irish Pub

Irish pub, İrlanda kültüründe çok önemli bir yeri olan bar türüdür.

Kelime anlamı olarak "İrlanda Bar" demektir.

Kendine has dekorasyonları, insanların sohbet etmesini engellemeyen müzikleri ve lezzetli biralarıyla tanınan Irish pubların en büyük özelliği, insanların buraları bir ‘sosyalleşme’ ortamı olarak görmesidir.

Irish publarda insanlar sadece içki içmez; aynı zamanda toplantılar, dinletiler, hatta ev kadınlarının bizdeki ‘gün’e benzer buluşmaları, Irish publarda yapılır.

İnsanlar, iş çıkışı arkadaşlarıyla, akrabalarıyla, iş görüşecekleri kişilerle Irish publarda buluşur. Futbol maçları, rugby, kriket, basketbolu Irish publarda takip ederler.

Irish publar, fiyatları makul olan mekanlardır.

EKİBİMİZ

Malik Durmuşlu

İşletmenin kurucu ortağı olan Malik Durmuşlu, Gemi makineleri baş mühendisi olup yıllarca denizcilik sektöründe hizmet vermiş ve halen denizcilik sektöründe işletmesi olan, denize gönül vermiş birisi.. North Sea Irish pub, çocuğu gibi; her aşamasında dokunmuşluğu var.

Sinan Yıldırım

Uzun yıllar bar sektöründe işletmecilik yapan Sinan Yıldırım, deneyimlerini 2019 ocak ayından bu yana gülen yüzü ve enerjisi ile North Sea Irish Pub'a taşıdı. Aynı zamanda mali müşavirlik mesleğini de kendi ismi ile devam ettirmektedir.

Handan Akbulut

2017 yılından bu yana birlikte çalıştığımız Genel İdare ve Muhasebeden sorumlu müdür arkadaşımız.

Muhammed

Tuna